Udostępnij na:

Career EXPO 2017

Ponad 5000 uczestników i 150 wystawców wzięło udział w Career EXPO 2017. Tegoroczna edycja targów odbyła się w dniu 05 kwietnia 2017, w hali Stulecia we Wrocławiu. Wydarzenie dedykowane było doświadczonym specjalistom, studentom i absolwentom, którzy poszukują dobrej pracy, staży i sprawdzonych pracodawców. Kandydaci dowiedzieli się m.in. kto jest obecnie na celowniku branży inżynieryjnej i IT,  jak bezboleśnie połączyć pracę z zajęciami na uczelni. Każdy zainteresowany otrzymał poradnik, w którym zebrane zostały wszystkie najskuteczniejsze triki na zrobienie wrażenia na rekruterach. Ponadto zorganizaowano sesje plenarne i dyskusje dotyczące trendów na rynku pracownika i pracodawcy. Przeprowadzono cykl mii -sesji coachingowych i motywacyjnych, zmierzających do wzmocnienia postaw i osobowości potencjalnych pracowników,  świadomego zaplanowani ścieżki kariery, radzenia sobie sobie w pierwszych miesiącach nowej pracy.

Dodatkowo prezentowano udane pomysły na start-upy, jako zachętę do otwoerania własnych firm i realizowania pomysłów biznesowych. W żywej dyskusji można było dowiedzieć się zarówno o wszystkich trudnościach i zagrożeniach przy tego typu działalności, jak i o rozwiązaniach, jakie zastosowano do ich eliminacji.

Przedstawiciele DSSE kolejny raz podczas tego wydarzenia aktywnie promowali firmę, jako rzetelnego i przyszłościowego pracodawcę. Na naszym stoisku oprócz typowych spotkań benchmarkingowych, odbyły się tzw. szybkie rekrutacje i wstępne rozmowy kwalifikacyjne. Studenci mogli równiez złożyć swoje życiorysy i listy motywacyjne, zarówno do pracy, jak i na staże i praktyki.

Chętnych do pracy w DSSE zachęcamy do wysyłania swoich cv na adres rekrutacja@dsse.daicel.com .