Udostępnij na:

DSSE na Akademickich Targach Pracy i Absolvent Talent Days

W ramach budowania wizerunku „pracodawcy z wyboru” przedstawiciele DSSE wzięli udział w 2 prestiżowych wydarzeniach we Wrocławiu - w Targach Pracy.

Celem udziału DSSE w targach pracy było zaprezentowanie firmy szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz na praktyki. Bezpośrednie spotkanie z osobami aktywnie szukającymi pracy było okazją do zaprezentowania firmy, przedstawienia aktualnych ofert pracy a także zebrania ciekawych informacji o postrzeganiu DSSE na rynku pracy.

W środę 11marca na Politechnice Wrocławskiej odbyły się Akademickie Targi Pracy. Celem organizacji targów jest pomoc studentom i absolwentom Politechniki Wrocławskiej w zapoznaniu się z rynkiem pracy i znalezieniem zatrudnienia. Studenci spotykają się z przedstawicielami firm wymieniając istotne informacje dotyczące praktyk zawodowych i ewentualnego zatrudnienia. Mieliśmy możliwość bezpośredniej rozmowy ze studentami i absolwentami renomowanej uczelni, podczas której mogliśmy poinformować ich o aktualnych ofertach pracy w naszej firmie a także porozmawiać o wymaganiach jakie są stawiane w procesie rekrutacyjnym. Takie rozmowy pozwalają studentom odpowiednio przygotować się do wejścia na rynek pracy.

Natomiast w czwartek 12 marca na Stadionie Wrocław odbyły się największe i najbardziej znane targi pracy i praktyk – Absolvent Talent Days.

Wydarzenia skierowane było do studentów, absolwentów i specjalistów najróżniejszych kierunków studiów. Podczas wrocławskiej edycji gościem specjalnym był dziennikarz Tomasz Kammel.

W czasie targów nasze stoisko odwiedziło wiele wartościowych osób poszukujących pracy, którzy chętnie podejmowali rozmowę  oraz zostawiali swoją aplikację.

Uczestnictwo w tegorocznych targach pracy było wspaniałą okazją do zaprezentowania DSSE szerokiemu gronu studentów, absolwentów, osób poszukujących pracy. Mamy nadzieję, że zaowocuje to wkrótce nowymi zatrudnieniami.