Udostępnij na:

DSSE na Konferencji Lean Trendy 2022

 

DSSE miało przyjemność po raz pierwszy gościć  na corocznej konferencji Lean Trendy 2022 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego  zorganizowanej przez Stowarzyszanie Lean Management Polska.

 

Konferencja to Lean to doskonałe miejsce na wymianę doświadczeń i poznawanie nowych rozwiązań zarówno technologicznych jak i organizacyjnych.

Wśród tematów znalazły się klasyczne tematy Lean jak i nowe Trendy. Dla wyróżnienia zasługują:

Lean Green dla poprawy produktywności procesów, aby nasze procesy stały się zdekarbonizowane, zasobooszczędne, regeneracyjne oraz cyrkularne.

LEAN Grywalizacja – jak wykorzystywanie gier może pozytywnie wpływać na skuteczność sterowania zasadami i narzędziami LEAN Management oraz pomóc w walce z niskim zaangażowaniem pracowników w system sugestii.

JIS - dalej niż JIT - wdrażania koncepcji Just in Sequence JIS. Just in Sequence jest nowym trendem względem Just In Time, aby usatysfakcjonować klienta. Prawdziwy case study gdzie przedstawiono tajniki zarządzania selekcją i zmianą!

 

Mamy nadzieję, że w przyszłości również będziemy mieli okazje uczestniczyć w konferencji, temu poszerzać nasza wiedzę, doskonalić siebie i nasze wewnętrzne procesy.

 

Zdjęcia: Lean Management Polska