Udostępnij na:

Pobiegli i dobiegli!

Reprezentanci załogi Daicel Safety Systems Europe wzięli udział w II edycji Żarowskich Biegów Strefowych. Tym razem utworzyły się dwa teamy, których członkowie dali z siebie wszystko i zdołali pokonać:

  1.        Dystans 5 km – Dominika Ciara, Małgorzata Adamczyk i Agnieszka Sołek
  2.        Dystans 10 km – Haruka Hashimoto, Magdalena Bednarczyk, Takeshi Yoshimura, Adam Binder, Adrian Durma.

„Żarowskie Biegi Strefowe” odbyły się 1 października na terenie miasta Żarów. Sportowcy, z całej Polski i nie tylko, wzięli udział w wyścigu rowerowym, marszu Nordic Walking, biegu dla najmłodszych na dystansach od 60 do 800 metrów oraz biegu na 5 km i w końcu rywalizacja na dystansie 10 kilometrów. 

Wydarzenie zorganizowało Miasto Żarów w ramach obchodów XVI- lecia Żarowskiej Podstrefy Ekonomicznej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”.  Dlatego trasy poszczegónych konkurencji zostały ustalone tak, aby uczestnicy mogli po drodze zobaczyć fabryki i zakłady należące właśnie do specjalnej strefy.

Całość wydarzenia przebiegała w rodzinnj i miłej atmosferze. Pogoda, humory i nastawienie wpłynęły pozytynie na wyniki poszczególnych konkurencji.

DSSE oprócz biegaczy, wystawiło swoje stoisko fimowe. Pracownicy udzielali na nim informacji o firmie, częstowali słodyczami i obdarowywały miliusińskich balonami.

Pozostaje jedynie podziękować oraz pogratulować naszym koleżankom i kolego, którzy się tak dzielnie spisali!

Do zobaczenia za rok!