Udostępnij na:

Poznaj zawód swoich rodziców

„Poznaj zawód swoich rodziców” – pod tym hasłem przebiegał event zorganizowany w Daicel Safety Systems Europe. Była to kolejna impreza z serii zaplanowanych w 2017 roku. Tym razem pracownicy spotkali się po to, aby uczcić Dzień Dziecka w nieco odmieny sposób.

Wydarzenie odbyło się 04 czerwca (niedziela) br. w daicelowskiej fabryce, w Żarowie. Oficjalnego otwarcia dokonał Prezes -Yasushi Hiramatsu (który przemawiał do gości po polsku) oraz kadra menedżerska.  

Organizatorom zależało, aby pokazać wszystkim pociechom miejsce, gdzie ich rodzice spędzają 1/3 swojego czasu. Przez fabrykę i linie produkcyjne przewinęło się blisko 400 osób. Ponadto oprócz zwiedzania zakładu dzieciaki mogły liczyć na mnóstwo atrakcji, w tym m.in.: dmuchańce, eurobangie, malowanie buziek, zabawy z animatorami, bańki mydlane oraz Zumbę. Dodatkowo chętni mogli spróbować swoich sił na stanowiskach inżyniera, pakowacza i operatora, które specjalnie przygotował dział produkcji. Całość warszatów polegała na realizacji konkretnych zdań, na wzór tych faktycznie wykonywanych w DSSE. Zorganizowano także kilkanascie różnych konkursów sprawnościowo - zręcznościowych, w tym konkurs ekologiczny. Każda aktywność dziecka była doceniona prezentami, gadżetami i słodkościami.  Po takim wysiłku każdy mógł zregenerować siły, pałaszując cateringowe smakołyki. Kolejna impreza dedykowana pracownikom DSSE – odbędzie się już po wakacjach!

Więcej zdjęć: www.facebook.com/daicelsse/