Udostępnij na:

Sezon sportowy zakończony z sukcesami!

„W zdrowym ciele zdrowy duch” - ta popularna maksyma jest nie tylko znana, ale i praktykowana wśród pracowników DSSE. W ostatnich miesiącach ponad 30 reprezentantów firmy walczyło o zwycięstwo podczas rozgrywek piłkarskich, siatkarskich czy biegów. Wszystko to pod skrzydłami i przy wsparciu Firmy Daicel.

 

Pierwsze zmagania dotyczyły naszej drużyny piłkarskiej. Międzyzakładowe rozgrywki odbyły się tym razem w Zakopanem w dniach 20-21 września. Nasza drużyna zajęła 1 miejsce Tatry CUP 2019 (puchar pocieszenia).

Nasi reprezentanci także startowali w turniejach siatkarskich. Tym razem udało się wygrać z wieloma drużynami z regionu i w klasyfikacji ogólnej stanąć na podium, zajmując mocne 3 miejsce.

Kolejnym dużym wydarzeniem były IV Biegi Żarowskie, podczas których 16 osobowy Daicel Team biegł na dystansie 5 km i 10 km. Po wysiłku każdy biegacz mógł wzmocnić się gorącym żurkiem ze swojską pajdą chleba oraz uzupełnić witaminy i poziom cukru częstując się owocami i słodyczami.  A wszystko to było dostępne w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica Daicel. Na koniec eventu przyszedł czas na podziękowania, wyniki i nagrody, których sponsorem było m.in. DSSE.

Najlepszy wynik uzyskała Magdalena Bednarczyk i została okrzyknięta najszybszą kobietą w strefie (zresztą swoją szybkość i wytrwałość potwierdziła niedługo potem, zajmując 2 miejsce w maratonie w Budapeszcie; wyjazd też finansowało DSSE). Impreza ta wpisała się już w harmonogram wsparcia i współpracy na stałe, także za rok liczymy na jeszcze większe zaangażowanie naszych pracowników oraz coraz lepsze wyniki.