Udostępnij na:

Szlachetna Paczka 2015

W tym roku, jako firma DSSE Sp.z  o.o., po raz drugi wzięliśmy udział w corocznej, ogólnopolskiej akcji  Szlachetna Paczka. Tym razem wybraliśmy dwie rodziny, którym z pełnym sukcesem pomogliśmy. Pełne zaangażowanie osób koordynujących akcję, (pracownicy DSSE) , wrażliwość i pomoc pracowników firmy DSSE, a także kilku zaprzyjaźnionych firm z okolic Wałbrzycha, zaowocowało tym, że zorganizowaliśmy wszystkie rzeczy, wymienione przez rodziny jako niezbędne oraz prezenty, o których poszczególni członkowie wspominali, że chcieliby, jeśli to możliwe, otrzymać.   

W sobotę 12 grudnia koordynatorzy akcji  przekazali paczki wolontariuszom, a następnie wybranym rodzinom. U jednej rodziny, jako koordynator akcji w firmie DSSE, miałam  okazję być osobiście (rodzina trzech kobiet), widząc reakcję, wzruszenie i zaskoczenie jej członków nabrałam tylko przekonania, że taka pomoc jest niezwykle ważna, pozwala ludziom potrzebującym uwierzyć, że nie są sami. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w akcji za zaangażowanie i okazane dobre serce , przekazując tym samym moc podziękowań od samych członków rodzin, którym pomagaliśmy.

Cieszymy się, że mogliśmy współuczestniczyć w ogólnopolskiej akcji dającej potrzebującym wiele radości, wsparcia, a także ciepła w tym szczególnym, przedświątecznym czasie. Zbiórka rzeczy odbyła się całkowicie dobrowolnie, tym bardziej cieszymy się, że tak wielu z nas okazało współczucie i chęć pomocy. Jest to niezwykle ważne, umieć w dzisiejszych zaganianych czasach zatrzymać się, pomyśleć o innych i pomóc tym, którzy w danym czasie naszej pomocy potrzebują.

Mam nadzieję w przyszłym roku również z powodzeniem weźmiemy udział w akcji, sprawiając uśmiech i radość innym potrzebującym.