Udostępnij na:

Witamy w DSSE Panie Prezesie!

Nowym Prezesem Daicel Safety Systems Europe jest Atsushi Hatomoto. Przejął zarządzanie firmą po pięciu latach prezesury Pana Yasushi Hiramatsu.

- „Najbliższe lata będą ogromnym wyzwaniem dla DSSE: budowa Centrum Technicznego na Europę, rozbudowa istniejącego zakładu, nowe projekty i uruchamianie nowych linii. Cieszę się, że będę mógł być częścią tych wszystkich przedsięwzięć” – komentuje Prezes Hatomoto.

Faktycznie 2019 będzie aktywnym rokiem dla DSSE. Dodatkowo niebawem minie równo 100 lat istnienia Korporacji Daicel, z której wywodzi się DSSE. Dla pracowników firmy to nie tylko powód do świętowania, ale i czas wytężonej pracy. Nad wszystkim będzie czuwał Pan Prezes, wykorzystując swoje umiejętności, kompetencje i bogate doświadczenie.

Atsushi Hatomoto ukończył Uniwerystet Doshisya oraz kształcił się w kierunku inżynierii chemii. Nabytą wiedzę wykorzystywał pracując w branży chemicznej, m.in. jako inżynier chemii, inżynier produktu, zdobywając przy tym coraz większe doświadczenie i awanse. Pracował w Cellulose Company w Osace, był Managerem w MSD Company w Hyogo oraz Dyrektorem Daicel Safety Systems Arizona w Stanach Zjednoczonych. W Polsce rozpoczął pracę w kwietniu 2018 jako wiceprezes  po to, by po siedmiu miesiącach objąć zarządzanie cała firmą.

Prywatnie Pan Prezes jest mężem  i ojcem dwójki dzieci. Bardzo lubi wycieczki i zwiedzanie oraz jest kibicem gier sportowych.

Życzymy Panu Prezesowi wszelkiej pomyślności, trafnych decyzji i samych sukcesów zawodowych i prywatnych!