Udostępnij na:

Drużyna Daicel na VIII Żarowskich Biegach Strefowych!

W dniu 24 września 2023 odbył się VIII Żarowskie Biegi Strefowe, które zgromadziły setki uczestników. Jak co roku, nasza drużyna Daicel stanęła na starcie, gotowa do rywalizacji i dobrej zabawy.

Nasi pracownicy biegali na obu dystansach tj. na 5 i 10 km, kibicowali, współtworzyli Strefę Kibica, na której było mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jaki i dla dzieci. Kolejna już wspólna inicjatywa firm japońskich z podstrefy Żarów, które przygotowały atrakcje do hasła przewodniego „Zdrowie i Bezpieczeństwo”.

 

Na każdym stanowisku czekały zdrowe owoce, a także zabawy sprawnościowe, takie jak strzelanie do bramki, rzucanie woreczkami, zabawy wodnymi pistoletami, hula-hop, łapanie baniek mydlanych, foto-budka oraz profesjonalne malowania twarzy i tatuaży.

Daicel zaprosił do współpracy Medicover Sport, który zadbał o nasze zdrowie podczas tegorocznych biegów  i zorganizował dla wszystkich biegaczy oraz kibiców:

  • Strefę regeneracji: drenaże – szczególnie polecane dla biegaczy ????
  • Strefę pomiaru: Tanita – gdzie można było uzyskać porady dotyczące stanu zdrowia,
  • Strefe aktywności: Rozgrzewka, Rolowanie, Rozciąganie, Challange dla chętnych

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym pracownikom oraz firmie Medicover Sport za współpracę i przygotowanie tych wspaniałych atrakcji. Wspólnie stworzyliśmy niezapomniane wydarzenie, które promuje zdrowy tryb życia i bezpieczeństwo.