Udostępnij na:

DNI JAKOŚCI 2018 w DSSE

„Jakość zaczyna się od Ciebie” to hasło, na którym oparto organizację dni otwartych i warsztatów, dotyczących znaczenia jakości w procesie produkcji „daicelowych” napełniaczy do poduszek powietrznych. Pomysłodawcą i realizatorem projektu jest crossowy zespół specjalistów i inżynierów z Działu Jakości i Dział Rozwoju Dostawców. W inicjatywie dotychczas uczestniczyło już ponad 250 pracowników DSSE, a to jeszcze nie koniec.

Wydarzenie jest częścią wewnętrznego projektu, którego celem jest poprawa współpracy i komunikacji pomiędzy wszystkimi pracownikami DSSE. Od dwóch tygodni, w każdy piątek pracownicy DSSE mają okazję odwiedzić laboratoria działu jakości i przekonać się na czym polega ich rzeczywista praca, jak ważne są wykonywane testy oraz jak duży wpływ na jakość wyrobu ma każda wykonana w procesie produkcji czynność.

Świadomość wagi i znaczenia pracy w DSSE wpływa bezpośrednio na jakość i poziom wykonywanej pracy. Każdy właściwie wyprodukowany inflator - to uratowane ludzkie życie. Natomiast każdy najmniejszy błąd oznacza w praktyce, że podczas wypadku poduszka powietrzna nie zadziała. Kosztem będzie ludzkie życie. Dlatego przekazywane podczas warsztatów treści w głównej mierze skupiają się na wyjaśnianiu i wzmacnianiu znaczenia wypracowanych standardów.

 Ze strony organizatorów bardzo dziękujemy za zaangażowanie i liczymy na to, że wartość jakości umocni się w codziennej pracy każdego z nas.