Udostępnij na:

Gaszyn Challenge w DSSE

DSSE wzięło udział w akcji charytatywnej - #GaszynChallenge. Jest to Ogólnopolska akcja za pośrednictwem której zbierane są środki na leczenie dzieci cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni.

Cała inicjatywa została zapoczątkowana w niewielkiej miejscowości Gaszyn, gdzie zrodził się pomysł zrobienia 10 pompek, wpłacenia 5 zł na rzecz Wojtusia chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) i nominowania kolejnych osób do wykonania zadania. Tak ruszyła lawina pod nazwą Gaszyn Challenge. Swoim zasięgiem w krótkim czasie objęła niemal całą Polskę, dzięki czemu na koncie akcji znalazło się ponad 1 mln 66 tys. złotych. Osiągnięcie celu nie zakończyło jednak charytatywnego przedsięwzięcia – środki cały czas są zbierane w celu wsparcia leczenia innych dzieci cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni.

DSSE włączyło się do akcji po nominacji uzyskanej od sąsiadującej z nami firmy strefowej- Electrolux. Do podjęcia challange’u i kontynuacji akcji wskazano inne, zaprzyjaźnione firmy: Yagi, Termaflex i Marconi.

Każde działanie mające na celu pomoc potrzebującym znajduje natychmiastową akceptację pracowników DSSE. Wielokrotnie pokazali swoje wielkie serca i zaangażowanie.

Życzymy wszystkim chorym powrotu do zdrowia.

Do zobaczenia przy kolejnych wyzwaniach.