Udostępnij na:

Inspirujące wycieczki zawodoznawcze dla młodych talentów technicznych!

 

Nasza firma chętnie otwiera swoje drzwi dla uczniów techników i studentów uczelni technicznych, pragnąc wspierać młodych adeptów nauk ścisłych w zdobywaniu praktycznych umiejętności i wiedzy związanej z ich przyszłymi zawodami.

Wizyty w Daicel są starannie planowane z myślą o potrzebach edukacyjnych uczestników, oferując im okazję do zgłębienia tajników branży motoryzacyjnej. W ostatnim miesiącu mieliśmy przyjemność gościć dwie wyjątkowe grupy - studentów Wydziału Mechanicznego z Politechniki Wrocławskiej oraz uczniów Technikum Mechanicznego ze Złotoryi.

Celem wizyt było nie tylko przedstawienie uczniom i studentom naszego zakładu, ale przede wszystkim dostarczenie im realnego spojrzenia na zakład produkcyjny. Dla wielu z nich było to pierwsze zetknięcie z rzeczywistością zautomatyzowanej produkcji, dlatego nasz program obejmował prezentację firmy, produktów i perspektyw kariery w DSSE, zwiedzanie laboratoriów rozwoju naszych produktów oraz hali produkcyjnej.

Z uwagi na korzenie naszej firmy, zorganizowaliśmy dla gości wyjątkowy lunch w stylu japońskim, co stanowiło niezapomniane i przyjemne zakończenie wizyty.

Współpraca z uczelniami technicznymi to dla nas nie tylko okazja do dzielenia się wiedzą, lecz także szansa na identyfikację potencjalnych talentów.

Zapraszamy grupy zorganizowane do udziału w naszych wycieczkach zawodoznawczych.