Udostępnij na:

Ludzie to podstawa naszego sukcesu!

Daicel Safety Systems Europe zatrudnia w Żarowie ponad 350 pracowników o różnorodnych zainteresowaniach i wartościach. Słowo „ludzie” ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że ludzie są obdarzeni niekończącym się potencjałem. Działając zespołowo i wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie możemy realizować nasz cel. Rozwijamy się jako ludzie wtedy, gdy możemy rozwijać się wzajemnie. Działając wspólnie rozwijamy silną wolę i odwagę w podejmowaniu decyzji, nieustannie ewoluujemy poprzez interakcje naszych różnorodnych osobowości, postępujemy słusznie i dumnie podążamy właściwą drogą.

Dlatego stawiamy na rozwój! Tylko taki rozwój pozwoli nam napędzić i przyspieszyć rozwój firmy.

Odkryj z nami swoją karierę pracując w międzynarodowej korporacji!

 

Ścieżki kariery

 

 

Agnieszka
Inżynier ds. Produkcji

Od 2011 roku pracuję na stanowisku inżyniera ds. produkcji. Moje obowiązki polegają na optymalizacji procesów poprzez analizę wskaźników produkcyjnych oraz na proponowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań. Nowe zadania sprawiają, że praca nie jest rutynowa. DSSE to globalnie działająca firma, która umożliwiła mi poszerzanie wiedzy z zakresu Kaizen. Wyjazdy służbowe do innych zakładów na całym świecie poszerzyły moje doświadczenia. Ludzie w firmie zawsze służą pomocą i wiedzą.

 

 

Mateusz
Inżynier ds. projektów technicznych

W DSSE zostałem zatrudniony kiedy byłem na pierwszym roku Mechaniki i Budowy Maszyn. Praca ta jest pierwszą w kierunku technicznym. Swoją karierę rozpocząłem od stanowiska młodszego technika na liniach produkcyjnych, następnie awansowałem na  specjalistę. Po ukończeniu studiów zostałem inżynierem. Uczestniczyłem w budowie nowej linii NB.Liczne wyjazdy służbowe ( Usa, Tajlandia, Japonia), w których brałem udział pozwoliły mi poszerzyć wiedzę w takim stopniu, aby móc samodzielnie wykonywać powierzone mi zadania m.in. prowadziłem projekty budowy maszyn, byłem odpowiedzialny za wdrażanie wtryskarek oraz modernizację linii. Miałem okazję odebrać końcowy projekt maszyny w Japonii. W Dziale Inżynierii Produkcji odpowiadam za nowe projekty, modernizację ( zajmowałem  się przyspieszeniem linii, automatyzacją, wdrożeniami).

Od kwietnia 2014r.  mam nowe stanowisko– Inżynier ds. projektów technicznych - w dalszym ciągu odpowiadam za nowe projekty, molding na linii produkcyjnej E2, wspieram obecnych inżynierów  w projektowaniu 3D  i mechanice.