Udostępnij na:

Międzynarodowe Sympozjum i Wystawa Systemów Bezpieczeństwa Samochodów AIRBAG 2022

W dniach 28-30 listopada 2022 roku odbyło się XV Międzynarodowe Sympozjum AIRBAG 2022 pod patronatem Fraunhofer Institute for Chemical Technology ICT - wiodącego, niezależnego centrum badawczo-rozwojowego w dziedzinie technologii i testów poduszek powietrznych. To niepowtarzalna szansa dla specjalistów, dostawców i ustawodawców z branży motoryzacyjnej, aby spotkać się w jednym miejscu, wymienić informacje, zbudować i podtrzymać kontakty.

Po raz trzeci z rzędu Międzynarodowe Sympozjum odbyło się w "Congress Center Rosengarten" w Mannheim, Niemcy. Daicel uczestniczył w tym prestiżowym wydarzeniu już po raz piąty.

Przygotowania do targów rozpoczęły się w maju 2022 roku. DSSE skupiło się na promocji naszych produktów stosując innowacyjne podejście - poprzez interaktywną technologię. Po raz kolejny wykorzystaliśmy aplikację do Interaktywnego Kiosku. W ten sposób stoisko Daicel przyciągało ogromną uwagę i zachęcało odwiedzających do zatrzymania się przy nim.

Targi AIRBAG 2022 były również okazją do zapoznania się z działalnością konkurencji, a także do spotkania i zacieśnienia relacji biznesowych z naszymi kluczowymi klientami i dostawcami.

Daicel podkreślił swoją obecność na rynku systemów bezpieczeństwa i pokazał się jako zespół globalny oraz wzmocnił kilka strategicznych/kluczowych rozmów z klientami. Po raz kolejny to wydarzenie udowodniło nam, że wszystkie wysiłki są tego warte i mogą stymulować dalszy postęp.

DSSE docenia całe wsparcie i mamy nadzieję spotkać się ponownie w 2024 roku w Mannheim.