Udostępnij na:

NIGDY SIĘ NIE PODDAMY

We Will Never Give Up

Against Coronavirus

 

Witam wszystkich!

Jak wiecie, nowa burza koronawirusowa z Chin i innych krajów Azji rozprzestrzenia się obecnie w Europie i reszcie świata. Miało to duży wpływ na codzienne życie w prawie każdym kraju; wysiłek na powstrzymanie rozprzestrzeniania się tej choroby zakaźnej zatrzymał również przepływ ludzi i towarów. Składam najgłębsze kondolencje rodzinom, które straciły bliskich, a moje myśli są z tymi, którzy są zarażeni i cierpią na skutek tej choroby.

Kryzys gospodarczy i związany z nim krach na giełdzie, który przewyższa kryzys związany z kryzysem Lehman Brothers, rzuca długi cień, który wpływa zarówno na nasze środowisko pracy, jak i nasze życie osobiste. Oczywiście wielu ma poczucie uwięzienia w świetle ograniczeń ich wolności, takie jak: zakazy podróży dla osób chcących wjechać lub wyjechać z kraju, odwołania podróży służbowych, zwiększenie telepracy, odroczenie spotkań i różnych wydarzeń publicznych, itp. Ponadto zamykane są szkoły, są także ograniczenia w swobodnym przepływie osób i towarów, utrudniając tym życie wielu osobom.

Jednak ludzkość ma z przeszłości swoją mądrość, rezerwę i niestrudzoną energię, aby przezwyciężyć wiele takich kryzysów. Jestem zatem przekonany, że ludzkość może opracować rozwiązania dla kryzysu, stosując swoją mądrość i dynamizm w budowaniu lepszego społeczeństwa.

Jako jeden z przykładów opracowaliśmy technologię medyczną opartą na pirotechnice pod nazwą produktu „ActranzaTM lab” z innowacyjną technologią pirotechniczną, którą udoskonalaliśmy przez wiele lat. Ten produkt jest zdolny do wstrzykiwania roztworu leku przez końcówkę bezigłowego wtryskiwacza. Wykorzystuje wytworzoną energię spalania przez pirotechnikę w celu dostarczenia leku do organizmu. W miarę, jak społeczność medyczna nadal działa na rzecz opracowania szczepionki na koronawirusa. Zastosowanie ActranzaTM lab. w szczepionkach prawdopodobnie mogłoby poprawić skuteczność szczepionki i znacznie przyczynić się do eliminacji tej i innych chorób zakaźnych. Udostępniamy laboratorium Actranza. do prac skupionych na opracowaniu szczepionki.

Życzę sobie, aby nasza firma zajmowała się tworzeniem wartości, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju społeczeństwa, wspierania bezpieczeństwa i spokoju ludzi na całym świecie.

W ostatnich latach firmy koncentrowały się na potrzebie rozważenia zmiany stylu pracy. Obecne okoliczności dały nam możliwość przyspieszenia tego przejścia. Na przykład w ubiegłym roku w odniesieniu do reformy naszego stylu pracy, zaproponowałem zmniejszenie zakresu naszych projektów badawczo-rozwojowych o połowę i zminimalizowanie liczby spotkań, które organizujemy. Celem tych inicjatyw było stworzenie bardziej komfortowej pracy.

Celem jest uczynienie nas mniej pasywnymi i bardziej proaktywnymi. Zamiast zawsze naciskać na czas, możemy bardziej odważnie zmieniać sposób, w jaki pracujemy, abyśmy mogli zyskać większą świadomość, a także zdolność myślenia i działania z większą inicjatywą.

Naszym obecnym wyzwaniem jest praca nad podziałem każdego działu w odniesieniu do naszej kolejnej długoterminowej wizji biznesowej i na sformułowaniu nowego średnioterminowego biznes planu opartego na wynikach. Ponadto musimy opracować konkretny budżet i kontynuować wdrożenie reform organizacyjnych i strukturalnych, które wprowadziliśmy w ubiegłym roku. W tym celu zachęcam wszystkich do wykorzystania okazji, jaką daje ten kryzys. Możemy wykorzystać tę szansę, aby stworzyć wygodne miejsce do pracy i odświeżyć zarówno ciało, jak i umysł.

Uważam, że najważniejsze jest, abyśmy wszyscy spędzili trochę czasu z rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Czasy, w których żyjemy powodują, że ​​jest to całkiem opłacalne.

My, zespół zarządzający, jesteśmy zobowiązani do współpracy z Wami, aby stanowczo reagować i dostosowywać się do tego kryzysu. Jeśli napotkacie jakiekolwiek problemy, nie wahacie się skontaktować z naszą siedzibą główną.

Muszę również podkreślić, że przygotowujemy się bardziej na nadchodzący okres ożywienia gospodarczego, a nie wycofanie się w obliczu kryzysu gospodarczego.

Kończąc, zachęcam Was wszystkich, abyście nadal byli pewni siebie i niezachwiani.

 

Yoshimi Ogawa

Prezydent i CEO