Udostępnij na:

„Ratujemy życie”

Niewielu ludzi i niewiele firm może poszczycić się tym, że ratuje komuś życie.  Niewiele jest też osób, które czynią z tego swój zawód lub poświęcają temu każdą wolną chwilę. Do takiej wybranej grupy należą m.in. strażacy z Jaroszowa. Kilku z nich pracuje w DSSE, dbając na co dzień o prawidłowe funkcjonowanie parku maszynowego linii produkcyjnej do montażu napełniaczy do poduszek powietrznych.

Inicjatywy zgłaszane przez takich właśnie ludzi (zwłaszcza, gdy są powiązane z misją naszej firmy) otrzymują wsparcie naszej firmy w pierwszej kolejności. Jedną z ostatnich takich inicjatyw było dofinansowanie zakupu wozu strażackiego dla OSP Jaroszów.

W zeszły piątek, 7 lutego 2020 r., odbyło się uroczyste przekazanie, poświecenie i odbiór wozu.  Jednocześnie włodarze gminy zadbali o zaplecze dla strażaków i ich sprzętów, tj. oddali również do użytku zupełnie nową remizę strażacką.

Zatem od teraz każdy mieszkaniec gminy i okolic może czuć się bardziej bezpieczny i być pewny, że w razie potrzeby zdążą dotrzeć na czas.

Życzymy wszystkim strażakom powodzenia i takiej samej liczby wyjazdów na akcje, jak i powrotów!