Udostępnij na:

SURVIVAL RACE & DSSE

Aktywność sportowa pracowników DSSE nie jest zjawiskiem budzącym zdziwienie. Wystarczy tylko jedno hasło, jeden cel i od razu buduje się zespół chętnych i zmotywowanych uczestników. We wrześniowy weekend „DSSE TEAM” podjął wezwanie i zmagał się w SURVIVAL RACE Wrocław 2018.  Łącznie firmę reprezentowało 20 osób z różnych działów (produkcji, marketingu, jakości, administracji i HR-u, logistyki, księgowości, IT), w tym także reprezentanci Japonii.

Jak nazwa wskazywała celem inicjatywy było przede wszystkim przetrwanie i dotarcie do celu. Na dystansie 6 km przygotowano 30 rożnych przeszkód i pułapek. Uczestnicy przedzierali się m.in. przez wodę, bagna, specjalne ściany do wspinania, rampy, także czołgali się w piasku i błocie, nurkowali w wodzie z lodem, strzelali.

Wszystkim dwudziestu osobom reprezentującym DSSE udało się dotrzeć do mety w całości i bez kontuzji.  Nagrodą natomiast była wewnętrzna satysfakcja i spełnienie, dodatkiem zaś pamiątkowy medal.

„Był to niezwykle wyczerpujący siły bieg, ale bardzo integrujący, budujący siłę zespołu, współpracę, wytrzymałość i determinację, a przy okazji dający dużo uśmiechu i dobrej zabawy.” – tak na mecie komentował bieg jeden z członków zespołu.

Nasi reprezentanci już zapowiedzieli udział w następnej edycji wydarzenia. Ambitnie wyznaczyli sobie cele na powiększenie zespołu „DSSE Team” oraz na pokonanie zdublowanego dystansu i ilości przeszkód.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom twardej walki i wytrwałości!