Udostępnij na:

ŚWIĄTECZNY KONKURS DSSE ODZYSKAJ OZDOBĘ

W ramach inicjatywy 3R – REDUCE (ZMINIMALIZUJ), REUSE (UŻYJ PONOWNIE), RECYCLE (PODDAJ RECYKLINGOWI), w zakładzie DSSE został zorganizowany świąteczny konkurs pod tytułem ODZYSKAJ OZDOBĘ. Chętni pracownicy mogli przy pomocy odpadów nadających się do recyklingu własnoręcznie wykonać świąteczne ozdoby. Konkurs miał na celu pokazanie i uświadomienie, że przedmioty, które potencjalnie traktowane są jak zbędne odpady można wykorzystać w kreatywny i twórczy sposób. Dodatkowym atutem było poszerzanie wiedzy w zakresie możliwości ograniczenia produkcji odpadów w codziennym życiu, kształtowanie właściwych zachowań proekologicznych oraz promowanie spędzania wolnego czasu z członkami rodziny podczas wspólnego przygotowywania ozdób.

Pracownicy zakładu DSSE w Żarowie bardzo chętnie przystąpili do konkursu. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni pozytywnym odbiorem oraz dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy aż 23 konkursowe prace. Konkurencja była bardzo duża, a wybór zwycięzców bardzo ciężki. Z pośród wszystkich uczestników 5 osób otrzymało główne nagrody w postaci bonów do Decathlon, każdy po 150zł. Pozostali uczestnicy zostali obdarowani słodkimi nagrodami pocieszenia. 

W imieniu działu SE – organizatora konkursu, bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie oraz profesjonalne podejście do konkursu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu będziemy mogli zorganizować świąteczny konkurs, a otrzymane prace wystawić na licytacje. Cały dochód zostanie wówczas przekazany na coroczną SZLACHETNĄ PACZKĘ.