Udostępnij na:

Talent Days 2023: Daicel na Stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu!

W dniu 12 października 2023 roku firma Daicel -  jako jeden z 65 wystawców -  wzięła udział w prestiżowych targach pracy Talent Days, które odbyły się na Stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. To wydarzenie, które zgromadziło przedstawicieli branży, specjalistów oraz ambitnych absolwentów, stało się doskonałą okazją do zaprezentowania naszej firmy oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi kandydatami do pracy.

Talent Days przyciągnęły imponującą liczbę uczestników, zarejestrowanych na poziomie 3 621 osób. To świadczy o ogromnym zainteresowaniu wydarzeniem oraz potrzebie znalezienia atrakcyjnych ofert pracy wśród profesjonalistów Przedstawiciele naszej firmy mieli  okazję nawiązać bezpośredni kontakt z kandydatami do pracy oraz studentami poszukującymi ofert praktyk i staży.

Stoisko naszej firmy przyciągało uwagę potencjalnych kandydatów, którzy chcieli podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym oraz pozyskać informacje na temat możliwości rozwoju kariery w ramach Daicel.

"Udział w Talent Days był dla nas fantastyczną okazją do zaprezentowania naszej firmy potencjalnym kandydatom oraz zbudowania relacji z obecnie poszukującymi pracy specjalistami. Z ogromną radością przyjęliśmy zainteresowanie naszą firmą, zarówno pod kątem ofert pracy, jak i działalności naszej firmy" - powiedział przedstawiciel firmy Daicel.

Dzięki udziałowi w Talent Days 2023 Daicel zyskał nie tylko potencjalnych pracowników, ale również wzmocnił swoją pozycję jako atrakcyjnego pracodawcy na rynku pracy!

Dziękujemy pracownikom działów personalnego i produkcji za godne reprezentowanie naszej firmy!