Udostępnij na:

Co nas wyróżnia?

Pracujemy z zaangażowaniem w dużej, międzynarodowej korporacji. Działamy wspólnie i ciągle doskonalimy naszych pracowników a także wszystkie procesy i systemy. Naszym atutem jest to, że jesteśmy firmą młodą na rynku polskim i rozwijamy w dalszym ciągu strukturę organizacyjną, co oznacza możliwość awansu.

 

Naszym pracownikom oferujemy:

 • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

 • możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach (Japonia, USA, Tajlandia, Chiny, Korea)

 • możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania produkcją i jakością

 • możliwość udziału w programie indywidualnego rozwoju (m.in. dofinansowanie studiów, szkolenia językowe, szkolenia techniczne)

 • konkurencyjne wynagrodzenie (premia, coroczna rewizja wynagrodzeń, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, dofinansowanie dojazdów do pracy, karta multi-sport)

 • elastyczny czas pracy

 • przyjazną atmosferę w pracy, zgrany zespół, niska rotacja pracowników, wyjazdy i imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne i międzynarodowe

 • stabilne zatrudnienie w firmie, która jest częścią korporacje ze stuletnią tradycją

 • pracę w międzynarodowym środowisku w kulturze opartej o filozofię Kaizen

   

   

   

 

 

 

Inżynier procesu


Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu który zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników na całym świecie. zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także ... Dowiedz się więcej »

Specjalista ds. controllingu


Daicel Safety Systems Europe to firma z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, podstrefie Żarów, jest częścią japońskiego koncernu który zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników na całym świecie.  zajmuje się produkcją napełniaczy do poduszek powietrznych, które dzięki zaawansowanej technologii oraz nowoczesnym metodom zarządzania opartym o filozofię Kaizen są niezawodne. Od początku istnienia naszej firmy przykładamy dużą wagę do kwestii ciągłego doskonalenia naszych pracowników a także wszystkich procesów ... Dowiedz się więcej »