Co nas wyróżnia?

Pracujemy z zaangażowaniem w dużej, międzynarodowej korporacji. Działamy wspólnie i ciągle doskonalimy naszych pracowników a także wszystkie procesy i systemy. Naszym atutem jest to, że jesteśmy firmą młodą na rynku polskim i rozwijamy w dalszym ciągu strukturę organizacyjną, co oznacza możliwość awansu.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach (Japonia, USA, Tajlandia, Chiny, Korea)

  • możliwość pracy w firmie z branży motoryzacyjnej, działającej w oparciu o najwyższe standardy zarządzania produkcją i jakością

  • możliwość udziału w programie indywidualnego rozwoju (m.in. dofinansowanie studiów, szkolenia językowe, szkolenia techniczne)

  • konkurencyjne wynagrodzenie (premia, coroczna rewizja wynagrodzeń, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, dofinansowanie dojazdów do pracy, karta multi-sport)

  • elastyczny czas pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy, zgrany zespół, niska rotacja pracowników, wyjazdy i imprezy integracyjne, konkursy wewnętrzne i międzynarodowe

  • stabilne zatrudnienie w firmie, która jest częścią korporacje ze stuletnią tradycją

  • pracę w międzynarodowym środowisku w kulturze opartej o filozofię Kaizen

05 lipca 2019

Specjalista ds. administracyjnych

  Główne zadania: koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji organizacja wizyt gości oraz podróży służbowych koordynacja i obsługa spotkań wewnętrznych firmy obsługa telefoniczna firmy nadzorowanie floty samochodowej współpraca z firmami zewnętrznymi wsparcie administracyjne firmy, związane z codziennym funkcjonowaniem Oczekiwania: wykształcenie wyższe (preferowane: office management) doświadczenie na podobnym stanowisku bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, mile widziane doświadczenie w pracy z elektronicznym obiegiem dokumentów) dobra znajomość języka angielskiego umiejętności interpersonalne wzorowa organizacja pracy własnej samodzielność oraz gotowość... czytaj całość

16 czerwca 2019

Specjalista ds. rozwoju dostawców

Specjalista ds. rozwoju dostawców   Główne zadania: poszukiwanie i weryfikacja nowych dostawców (uruchomienie nowych projektów) przygotowywanie zapytań ofertowych negocjowanie warunków handlowych wdrażanie nowych komponentów/dostawców ocena i rozwój dostawców Oczekiwania: wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku dobra znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat. B bardzo dobra znajomość pakietu MS Office dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych mile widziana znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP oraz normy IATF 16949 certyfikat audytora wewnętrznego normy IATF 16949... czytaj całość

01 lipca 2019

Inżynier procesu

  Główne zadania: doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego nadzór nad kluczowymi wskaźnikami produkcyjnymi tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną rozwiązywanie, zapobieganie i analiza bieżących problemów związanych z procesem produkcji uruchamianie produkcji nowych wyrobów Oczekiwania: wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (preferowane w zakresie mechaniki, automatyki, mechatroniki) doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży motoryzacyjnej) znajomość narzędzi i technik tj. SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, Control Plan dobra znajomość języka... czytaj całość