Co nas wyróżnia?

Pracujemy z zaangażowaniem w dużej, międzynarodowej korporacji. Działamy wspólnie i ciągle doskonalimy naszych pracowników a także wszystkie procesy i systemy. Naszym atutem jest to, że jesteśmy firmą młodą na rynku polskim i rozwijamy w dalszym ciągu strukturę organizacyjną, co oznacza możliwość awansu.

Naszym pracownikom oferujemy:

• pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

• pracę międzynarodowym środowisku w kulturze opartej o filozofię Kaizen;

• możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego – najlepszym proponujemy szkolenia w Japonii

• prywatną opiekę medyczną oraz elastyczny czas pracy, dbamy o „work-life balance „naszych pracowników;

• atrakcyjne warunki zatrudnienie

12 października 2017

Pracownik produkcji

Pracownik produkcji   Oferujemy: umowa o pracę dofinansowanie dojazdów do pracy premia motywacyjna dodatek nocny dodatek zmianowy prywatna opieka medyczna w Lux – Med fundusz socjalny możliwość rozwoju zawodowego  pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie                                               praca przy produkcji napełniaczy do poduszek powietrznych   obsługa maszyn produkcyjnych kontrola jakości produktów dbanie o porządek... czytaj całość

Inżynier utrzymania ruchu

Główne zadania: diagnozowanie i usuwanie, analiza i zapobieganie awariom maszyn, w szczególności w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki i pneumatyki doskonalenie procesów przemysłowych optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z działem produkcji nadzór techniczny podczas realizacji projektów związanych z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w zakładzie ze zautomatyzowaną produkcją) wykształcenie wyższe o kierunku technicznym (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika... czytaj całość